Adegis. wyróżnia nas pasja EN

Nasza firma 

Założona w 2010 roku firma ADEGIS jest dynamicznie rozwijającą się spółką z polskim kapitałem. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu sprzedaży i naprawy urządzeń automatyki i elektroniki przemysłowej. Jesteśmy także wyłącznym polskim przedstawicielem firmy JC-Electronics oraz marki iba AG – twórcy systemu pomiarowego wykorzystywanego w wielu branżach przemysłu. Wyróżnia nas pasja i zaangażowanie, z jakim odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Posiadamy największy magazyn podzespołów Siemens, które zostały pozbawione wsparcia producenckiego, a także sieć sprawdzonych dostawców na całym świecie. Nasi wykwalifikowani pracownicy mogą poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży serwisowej oraz handlowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak istotny w naszej profesji jest czas realizacji powierzonych zadań oraz możliwie najniższe koszty usługi. Nie oszczędzamy przy tym na jakości: bazujemy jedynie na oryginalnych częściach zamiennych, których producentami są uznane marki. Dysponujemy też specjalistycznym sprzętem diagnostycznym i własnym zapleczem testowym, co pozwala wyeliminować ryzyko reklamacji.

ADEGIS wzbudza zaufanie klientów swoją skutecznością, rzetelnością i dotrzymywaniem terminów. Stale poszerzamy naszą ofertę, dodając do niej zarówno urządzenia nowoczesne, jak i trudno dostępne na rynku. Staliśmy się profesjonalnym partnerem wielu zakładów produkcyjno-przemysłowych w kraju i mamy nadzieję nawiązać współpracę jeszcze z wieloma innymi.

NASZĄ ROLĄ JEST
ZABEZPIECZENIE
CIĄGŁOŚCI PRODUKCJI


Chcemy być profesjonalnym partnerem dla zakładów
produkcyjno-przemysłowych na terenie całego kraju.

Nasze usługi 

  • Naprawa i regeneracja. Przed przystąpieniem do naprawy przeprowadzamy bezpłatną diagnostykę, w czasie której ustalamy, jak poważnej awarii uległo urządzenie i z jakimi kosztami będzie się wiązać jego naprawa. Ekspertyza jest całkowicie darmowa – jeżeli klient nie zaakceptuje wyceny, produkt zostanie mu zwrócony. Do najważniejszych serwisowanych przez nas elementów należą: CNC, PLC, silniki, serwonapędy, przemienniki częstotliwości i panele operatorskie.

    Zaznaczamy, że w przypadku niemożliwości dokonania skutecznej naprawy klient nie ponosi żadnych kosztów. W naszej ofercie serwisowej dostępne są również przeglądy terminowe, w ramach których dokonujemy takich działań prewencyjnych, jak czyszczenie urządzenia czy profilaktyczna wymiana podzespołów.
  • Sprzedaż. W naszym internetowym katalogu komponentów automatyki przemysłowej obecnie znajduje się ponad 10 000 pozycji, a oferta ta jest stale poszerzana. Oferujemy nowe i regenerowane urządzenia w konkurencyjnych cenach, a także starsze części wycofane z produkcji oraz uchodzące na rynku za trudno dostępne. Złożenie zapytania poprzez stronę jest bardzo proste: wystarczą trzy kliknięcia.
  • Serwis wymienny. Wymiana uszkodzonego elementu na sprawny często okazuje się doskonałą alternatywą dla naprawy: pomaga zaoszczędzić cenny czas i zredukować koszty awarii. Wymianę urządzeń realizujemy przede wszystkim dla elementów marki Siemens. Wystarczy, że klient skontaktuje się z nami, a my przedstawimy dogodną ofertę i po jej zaakceptowaniu natychmiast prześlemy sprawny produkt. Dostawa odbywa się ekspresowo, w trybie do 24 godzin.
  • Skup urządzeń. Regularnie odkupujemy niepotrzebne albo niewykorzystane elementy elektroniki przemysłowej. Interesują nas urządzenia o różnym stopniu eksploatacji, zarówno sprawne, jak i uszkodzone. Skupujemy przede wszystkim produkty marki Siemens, ale zachęcamy do kontaktu i przedstawienia szczegółów również innych propozycji – niezwłocznie rozpatrzymy każdą z nich.

BRAK SKUTECZNEJ NAPRAWY?
BRAK KOSZTÓW
PO STRONIE KLIENTA


Naszym priorytetem jest zachowanie właściwych proporcji
pomiędzy skutecznością, czasem realizacji i ceną.

Nasze standardy

  1. Organizacja. We współpracy z naszymi Klientami kierujemy się przede wszystkim etyką biznesową. Aby ulepszyć jakość obsługi klienta, wdrożyliśmy system ERP, który pozwala nam śledzić proces naprawy na każdym etapie przy zachowaniu pełnej historii konkretnego zlecenia.
  2. Umiejętności. Żadna usługa nie byłaby możliwa bez zespołu doświadczonych fachowców. Osoby wchodzące w skład naszej kadry inżynierskiej posiadają regularnie odnawiane certyfikaty IPC. Association Connecting Electronics Industries (IPC) jest najważniejszym międzynarodowym stowarzyszeniem producentów przemysłu elektronicznego. Jego misją jest wypracowywanie jednolitych standardów jakościowych na wszystkich etapach produkcji oraz napraw sprzętu elektronicznego. Certyfikaty IPC stanowią potwierdzenie naszych umiejętności oraz świadczą o najwyższej jakości realizowanych usług.
  3. Wiarygodność. Znajdujemy się w gronie firm posiadających numer D-U-N-S. Numer D-U-N-S to unikatowy numer nadawany przez Dun & Bradstreet, stanowiący potwierdzenie rejestracji i prowadzenia działalności przez podmiot gospodarczy. Stał się światowym standardem, rozpoznawanym, wykorzystywanym i wymaganym przez ponad 50 globalnych organizacji handlowych i przemysłowych łącznie z Rządem USA i Australii.

 

 

iba logo

 

 

jc electronics