| Kod produktu | HDS03.2-W075N-HS12-01-FW |
| Producent | Rexroth Indramat |
| Kategoria | Karty i urządzenia sterujące |
| Rodzina | DIAX 04 |
HDS03.2-W075N-HS12-01-FW
Opis produktu:
DIAX04 Sterownik napędu HDS, 75 A, interfejs SERCOS
Dane techniczne
| PRĄD ZNAMIONOWY | 75 A |
| PRĄD SZCZYTOWY | 75 A |
| PRĄD CIĄGŁY | 40/30 A (4kHz/8kHz) |
| STRATA MOCY | 220 W |