| Kod produktu | 31C007-503-4-00 |
| Producent | SEW-Eurodrive |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | MOVITRAC 31C |
31C007-503-4-00
Opis produktu:
MOVITRAC 31C Przetwornica częstotliwości 3 x 380-500 VAC, 0.75 kW, 1.9 A
Dane techniczne
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | 3 x 380-500 V AC +/-10% |
| ZNAM. PRĄD SIECI | 1.9 A (100%), 2.4 A (125%) |
| MOC WYJŚCIOWA | 1.8 kVA |
| PRĄD WYJŚCIOWY | znam. 2.5 A, ciągły 3.1 A |
| MOC SILNIKA | 0,75 kW (stałe obciążenie) |
| WYMIARY | 105 x 188 x 189 mm |