| Kod produktu | 590P-53316520-P00-U4V0 |
| Producent | Parker Hannifin |
| Kategoria | Przekształtniki DC |
| Rodzina | 590+ |
590P-53316520-P00-U4V0
Opis produktu:
Napęd z serii 590+ DC Digital Drive, zasilanie 3-fazowe 220-500 V, 165 A, wersja z klawiaturą
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3-fazowe 220-500 V AC |
| PRĄD WYJŚCIOWY | 165 A |
| MOC ZNAMIONOWA | 75 kW (przy 500 V DC) |
| ZASILANIE POMOCNICZE | 110-230 V ±10%, 1-fazowe |
| WYMIARY | 200 x 434 x 292 mm |