| Product no. | 590P-53316520-P00-U4V0 |
| Brand | Parker Hannifin |
| Category | DC Converters |
| Family | 590+ |
590P-53316520-P00-U4V0
Product description:
Napęd z serii 590+ DC Digital Drive, zasilanie 3-fazowe 220-500 V, 165 A, wersja z klawiaturą
Technical data
| SUPPLY VOLTAGE | 3-fazowe 220-500 V AC |
| OUTPUT CURRENT | 165 A |
| RATED POWER | 75 kW (przy 500 V DC) |
| AUXILIARY POWER | 110-230 V ±10%, 1-fazowe |
| DIMENSIONS | 200 x 434 x 292 mm |