| Kod produktu | 590P-53327032-P00-U4V0 |
| Producent | Parker Hannifin |
| Kategoria | Przekształtniki DC |
| Rodzina | 590+ |
590P-53327032-P00-U4V0
Opis produktu:
Napęd z serii 590+ DC Digital Drive, zasilanie 3-fazowe 220-500 V, 270 A, wersja z klawiaturą
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3-fazowe 220-500 V AC |
| PRĄD WYJŚCIOWY | 270 A |
| MOC ZNAMIONOWA | 120 kW (przy 500 VDC) |
| ZASILANIE POMOCNICZE | 1-fazowe 230 V |
| WYMIARY | 300 x 485 x 234 mm |