| Product no. | 590P-53327032-P00-U4V0 |
| Brand | Parker Hannifin |
| Category | DC Converters |
| Family | 590+ |
590P-53327032-P00-U4V0
Product description:
Napęd z serii 590+ DC Digital Drive, zasilanie 3-fazowe 220-500 V, 270 A, wersja z klawiaturą
Technical data
| SUPPLY VOLTAGE | 3-fazowe 220-500 V AC |
| OUTPUT CURRENT | 270 A |
| RATED POWER | 120 kW (przy 500 VDC) |
| AUXILIARY POWER | 1-fazowe 230 V |
| DIMENSIONS | 300 x 485 x 234 mm |