| Kod produktu | 690-432450D0-B00P00-A400 |
| Producent | Parker Hannifin |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | AC690+ |
690-432450D0-B00P00-A400
Opis produktu:
AC690+ Przemiennik częstotliwości 3-fazowy 400/460 VAC, 22 kW, wersja z klawiaturą
Dane techniczne
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | 3-fazowe 400/460 VAC |
| MOC WYJŚCIOWA | 22 kW |
| PRĄD WYJŚCIOWY | 45 A |
| WYMIARY | 252 x 453 x 245 mm |