| Product no. | 690-432450D0-B00P00-A400 |
| Brand | Parker Hannifin |
| Category | Inverters |
| Family | AC690+ |
690-432450D0-B00P00-A400
Product description:
AC690+ Przemiennik częstotliwości 3-fazowy 400/460 VAC, 22 kW, wersja z klawiaturą
Technical data
| INPUT VOLTAGE | 3-fazowe 400/460 VAC |
| OUTPUT POWER | 22 kW |
| OUTPUT CURRENT | 45 A |
| DIMENSIONS | 252 x 453 x 245 mm |