| Kod produktu | 690-433145F2-000P00-A000 |
| Producent | Parker Hannifin |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | AC690+ |
690-433145F2-000P00-A000
Opis produktu:
AC690+ Przemiennik częstotliwości 3-fazowy 400/460 VAC, 75 kW, wersja bez klawiatury
Dane techniczne
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | 3-fazowe 400/460 VAC |
| MOC WYJŚCIOWA | 75 kW |
| PRĄD WYJŚCIOWY | 145 A (400 V) / 130 A (460 V) |
| ZASILANIE POMOCNICZE | 1-fazowe 230 V |
| WYMIARY | 257 x 720 x 355 mm |