| Product no. | 690-433145F2-000P00-A000 |
| Brand | Parker Hannifin |
| Category | Inverters |
| Family | AC690+ |
690-433145F2-000P00-A000
Product description:
AC690+ Przemiennik częstotliwości 3-fazowy 400/460 VAC, 75 kW, wersja bez klawiatury
Technical data
| INPUT VOLTAGE | 3-fazowe 400/460 VAC |
| OUTPUT POWER | 75 kW |
| OUTPUT CURRENT | 145 A (400 V) / 130 A (460 V) |
| AUXILIARY POWER | 1-fazowe 230 V |
| DIMENSIONS | 257 x 720 x 355 mm |