| Kod produktu | 6EP1331-2BA10 |
| Producent | Siemens |
| Kategoria | Zasilacze stabilizowane |
| Rodzina | SITOP |
6EP1331-2BA10
Opis produktu:
SITOP power 0.5 A stabilized power supply input: 120/230 V AC output: 24 V DC/0.5 A
Dane techniczne
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | 120 ... 230 V AC |
| PRĄD WEJŚCIOWY | 0.22 A / 0.13 A |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE | 24 V DC |
| ŁĄCZENIE RÓWNOLEGŁE | niemożliwe |
| WYMIARY | 22,5 x 80 x 91 mm |