| Kod produktu | 8V128M.00-2 |
| Producent | B&R |
| Kategoria | Karty i urządzenia sterujące |
| Rodzina | ACOPOS |
8V128M.00-2
Opis produktu:
ACOPOS serwonapęd, 3x 400-480 V, 128 A, 64 kW, filtr sieciowy, zintegrowany rezystor hamujący i zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
Dane techniczne
| NAPIĘCIE SIECIOWE | 3x 400 VAC do 480 VAC ±10% |
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 24 VDC +25% / -20% |
| PRĄD CIĄGŁY | 128 A |
| LICZBA SLOTÓW | liczba gniazd na dodatkowe moduły: 4 |
| WYMIARY | 402 x 460 x 295 mm |