8V128M.00-2
Product description:
ACOPOS serwonapęd, 3x 400-480 V, 128 A, 64 kW, filtr sieciowy, zintegrowany rezystor hamujący i zabezpieczenie przed ponownym uruchomieniem
Product no. 8V128M.00-2
Brand B&R
Category Drive controllers
Family ACOPOS
8V128M.00-2.jpg
Technical data
MAINS VOLTAGE3x 400 VAC do 480 VAC ±10%