| Kod produktu | ACS550-01-031A-4 |
| Producent | ABB |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | ACS550 |
ACS550-01-031A-4
Opis produktu:
ACS550 Frequency converter Pn 15kW, I2n 31 A IP21
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3-fazowe napięcie zasilania 380 do 480 V |
| MOC ZNAMIONOWA | praca normalna: 15 kW, praca ciężka: 11 kW |
| PRĄD WYJŚCIOWY | praca normalna: 31 A, praca ciężka: 23 A |
| WYMIARY | 203 x 583 x 231 mm |