ACS550-01-031A-4
Product description:
ACS550 Frequency converter Pn 15kW, I2n 31 A IP21
Product no. ACS550-01-031A-4
Brand ABB
Category Inverters
Family ACS550
ACS550-01-031A-4.jpg
Technical data
SUPPLY VOLTAGE3-fazowe napięcie zasilania 380 do 480 V
RATED POWERpraca normalna: 15 kW, praca ciężka: 11 kW
OUTPUT CURRENTpraca normalna: 31 A, praca ciężka: 23 A