ACS550-01-087A-4
Opis produktu:
ACS550 Frequency converter Pn 45kW, I2n 87 A IP21
Kod produktu ACS550-01-087A-4
Producent ABB
Kategoria Falowniki
Rodzina ACS550
ACS550-01-087A-4
Dane techniczne
NAPIĘCIE ZASILANIA3-fazowe napięcie zasilania 380 do 480 V
MOC ZNAMIONOWApraca normalna: 45 kW, praca ciężka: 37 kW
PRĄD WYJŚCIOWYpraca normalna: 87 A, praca ciężka: 72 A