| Product no. | ACS550-01-087A-4 |
| Brand | ABB |
| Category | Inverters |
| Family | ACS550 |
ACS550-01-087A-4
Product description:
ACS550 Frequency converter Pn 45kW, I2n 87 A IP21
Technical data
| SUPPLY VOLTAGE | 3-fazowe napięcie zasilania 380 do 480 V |
| RATED POWER | praca normalna: 45 kW, praca ciężka: 37 kW |
| OUTPUT CURRENT | praca normalna: 87 A, praca ciężka: 72 A |
| DIMENSIONS | 203 x 689 x 262 mm |