| Kod produktu | ATV-58HU41N4 |
| Producent | Schneider Electric |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | Altivar 58 |
ATV-58HU41N4
Opis produktu:
Adjustable speed drive ATV-58H with heat sink - 2.2 kW - Class A EMC filter
Dane techniczne
| ZASILANIE | 3-fazowe: 380…500 V 50/60 Hz |
| MOC SILNIKA | 2,2 kW |
| PRĄD ZNAMIONOWY | 5,8 A |
| WYMIARY | 150 x 230 x 184 mm |