| Kod produktu | ATV312H037M2 |
| Producent | Schneider Electric |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | Altivar 312 |
ATV312H037M2
Opis produktu:
Przemiennik częstotliwości ATV312 - 1-fazowy - 200/240 V AC - 50/60 Hz - 0.37 kW - 3.3 A - IP20
Dane techniczne
| LICZBA FAZ | 1 faza w sieci |
| MOC SILNIKA | 0.37 kW |
| NAPIĘCIE ZNAMIONOWE | 200...240 V -15...10% |
| MOC POZORNA | 1 kVA |
| PRĄD WYJŚCIOWY | ciągły: 3.3 A w 4 kHz |
| WYMIARY | 72 x 145 x 132 mm |