| Product no. | ATV312H037M2 |
| Brand | Schneider Electric |
| Category | Inverters |
| Family | Altivar 312 |
ATV312H037M2
Product description:
Przemiennik częstotliwości ATV312 - 1-fazowy - 200/240 V AC - 50/60 Hz - 0.37 kW - 3.3 A - IP20
Technical data
| NUMBER OF PHASES | 1 faza w sieci |
| MOTOR POWER | 0.37 kW |
| RATED VOLTAGE | 200...240 V -15...10% |
| APPARENT POWER | 1 kVA |
| OUTPUT CURRENT | ciągły: 3.3 A w 4 kHz |
| DIMENSIONS | 72 x 145 x 132 mm |