| Kod produktu | ATV31H018M2 |
| Producent | Schneider Electric |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | Altivar 31 |
ATV31H018M2
Opis produktu:
Variable speed drive ATV31 - 0.18kW - 240V 1-phase supply - EMC filter - IP20
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | jednofazowe: 200...240 V 50/60 Hz |
| MOC ZNAM. SILNIKA | 0,18 kW |
| ZNAM. PRĄD WYJŚCIOWY | 1,5 A |
| WYMIARY | 72 x 145 x 130 mm |