| Kod produktu | ATV61HD22N4 |
| Producent | Schneider Electric |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | Altivar 61 |
ATV61HD22N4
Opis produktu:
ATV61 22 kW 30HP 480V 3 phases EMC IP20 with graphic term
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3-fazowe: 380...480 V 50/60 Hz |
| MOC SILNIKA | 22 kW |
| PRĄD WYJŚCIOWY | 48 A (380 V) / 40 A (460 V) |
| WYMIARY | 240 x 420 x 236 mm |