| Kod produktu | DDS02.2-W100-B |
| Producent | Rexroth Indramat |
| Kategoria | Karty i urządzenia sterujące |
| Rodzina | DIAX 02 |
DDS02.2-W100-B
Opis produktu:
Napęd DDS z serii 02, wersja 2; chłodzenie wewnętrzne; prąd znamionowy: 100 A
Dane techniczne
| NAPIĘCIE SZYNY DC | 300 V +/- 15% |
| PRĄD SZCZYTOWY | max. 100 A |
| PRĄD CIĄGŁY | 60 A |