| Product no. | DDS02.2-W100-B |
| Brand | Rexroth Indramat |
| Category | Drive controllers |
| Family | DIAX 02 |
DDS02.2-W100-B
Product description:
Napęd DDS z serii 02, wersja 2; chłodzenie wewnętrzne; prąd znamionowy: 100 A
Technical data
| DC BUS VOLTAGE | 300 V +/- 15% |
| PEAK CURRENT | max. 100 A |
| CONTINUOUS CURRENT | 60 A |