| Kod produktu | ECSDE012C4B |
| Producent | Lenze |
| Kategoria | Moduły zasilania |
| Rodzina | ECS |
ECSDE012C4B
Opis produktu:
ECS-SERVO SYSTEM, SUPPLY MODULE – ECS POWER SUPPLY MODULE – PUSH THROUGH VARIANT – 12,0 A
Dane techniczne
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | 400/480 V AC |
| PRĄD WEJŚCIOWY | 9,6 A |
| NAPIĘCIE WYJŚCIOWE | 565/675 V DC |
| PRĄD WYJŚCIOWY | 12 A |