| Kod produktu | FR-A540-11K-EC |
| Producent | Mitsubishi Electric |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | FR-A500 |
FR-A540-11K-EC
Opis produktu:
Mitsubishi FR-A500 Inverter 11 kW 380-480 V AC 3 Phase
Dane techniczne
| ZASILANIE | trójfazowe |
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 380–480 V 50Hz/60Hz |
| MOC ZNAMIONOWA | 11 kW |
| PRĄD WYJŚCIOWY | 23 A |
| WYMIARY | 250 x 400 x 190 mm |