| Kod produktu | HDS03.2-W075N |
| Producent | Rexroth Indramat |
| Kategoria | Karty i urządzenia sterujące |
| Rodzina | DIAX04 |
HDS03.2-W075N
Opis produktu:
DIAX04 Sterownik napędu HDS, 75 A, chłodzenie wewnętrzne
Dane techniczne
| PRĄD ZNAMIONOWY | 75 A |
| PRĄD SZCZYTOWY | 75 A |
| PRĄD CIĄGŁY | 40/30 A (4kHz/8kHz) |
| STRATA MOCY | 220 W |