MC-4/11/22/400
Opis produktu:
Serwonapęd PacDrive MC-4, prąd pracy ciągłej 22 A, zasilanie 3 AC / 1 AC 380-480 V
Kod produktu MC-4/11/22/400
Producent Elau
Kategoria Serwowzmacniacze
Rodzina PacDrive
MC-4/11/22/400
Dane techniczne
NAPIĘCIE ZASILANIA3 AC / 1 AC 380-480 V (±10%)
NAPIĘCIE STERUJĄCEDC 24 V (-15% / +25%)