| Product no. | MC-4/11/22/400 |
| Brand | Elau |
| Category | Servo amplifiers |
| Family | PacDrive |
MC-4/11/22/400
Product description:
Serwonapęd PacDrive MC-4, prąd pracy ciągłej 22 A, zasilanie 3 AC / 1 AC 380-480 V
Technical data
| SUPPLY VOLTAGE | 3 AC / 1 AC 380-480 V (±10%) |
| CONTROL VOLTAGE | DC 24 V (-15% / +25%) |
| CONTINUOUS CURRENT | 22 A |
| PEAK CURRENT | 55 A (1 s) |
| RATED POWER | 15.2 kVA |
| DIMENSIONS | 124 x 310 x 260 mm |