| Kod produktu | MC07A011-2A3-4-00 |
| Producent | SEW-Eurodrive |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | MOVITRAC 07 |
MC07A011-2A3-4-00
Opis produktu:
MOVITRAC 07 Frequency inverter 230 V 3-phase 1.1 kW Integrated line filter class A
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3-fazowe 230 V |
| MOC WYJŚCIOWA | 1,1 kW |
| ZNAM. PRĄD WYJŚCIOWY | 5,7 A |
| WYMIARY | 90 x 295 x 150 mm |