| Kod produktu | MC07A015-5A3-4-00 |
| Rodzina | MOVITRAC 07 |
MC07A015-5A3-4-00
Opis produktu:
MOVITRAC 07 Frequency inverter 400 V 3-phase 1.5 kW Integrated line filter class A
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3-fazowe 400 V |
| MOC WYJŚCIOWA | 1,5 kW |
| ZNAM. PRĄD WYJŚCIOWY | 4 A |
| WYMIARY | 90 x 295 x 150 mm |