| Kod produktu | MC07A037-2A3-4-00 |
| Rodzina | MOVITRAC 07 |
MC07A037-2A3-4-00
Opis produktu:
MOVITRAC 07 Frequency inverter 230 V 3-phase 3.7 kW Integrated line filter class A
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3-fazowe 230 V |
| MOC WYJŚCIOWA | 3,7 kW |
| WYMIARY | 105 x 315 x 144 mm |