| Product no. | MC07A037-2A3-4-00 |
| Family | MOVITRAC 07 |
MC07A037-2A3-4-00
Product description:
MOVITRAC 07 Frequency inverter 230 V 3-phase 3.7 kW Integrated line filter class A
Technical data
| SUPPLY VOLTAGE | 3-fazowe 230 V |
| OUTPUT POWER | 3,7 kW |
| DIMENSIONS | 105 x 315 x 144 mm |