MCH41A0055-5A3-4-0T
Opis produktu:
Falownik MOVIDRIVE Compact, 5.5kW, AC 380...500 V, zasilanie 3-fazowe, filtr sieciowy stopnia A
Kod produktu MCH41A0055-5A3-4-0T
Producent SEW-Eurodrive
Kategoria Falowniki
Rodzina MOVIDRIVE
MCH41A0055-5A3-4-0T
Dane techniczne
NAPIĘCIE WEJŚCIOWE3 x AC 380 V ... 500 V