| Product no. | MCH41A0055-5A3-4-0T |
| Brand | SEW-Eurodrive |
| Category | Inverters |
| Family | MOVIDRIVE |
MCH41A0055-5A3-4-0T
Product description:
Falownik MOVIDRIVE Compact, 5.5kW, AC 380...500 V, zasilanie 3-fazowe, filtr sieciowy stopnia A
Technical data
| INPUT VOLTAGE | 3 x AC 380 V ... 500 V |
| RATED MAINS CURRENT | 11.3 A (100%) / 14.1 A (125%) |
| OUTPUT POWER | pozorna moc: 8.7 kVA |
| RATED OUTPUT CURRENT | 12.5 A |
| DIMENSIONS | 130 x 335 x 213 mm |