| Kod produktu | SGDH-15DE-OY |
| Producent | Yaskawa |
| Kategoria | Serwowzmacniacze |
| Rodzina | SIGMA II |
SGDH-15DE-OY
Opis produktu:
Sigma II Serwowzmacniacz z serii SGDH, 1.5 kW, 3-fazowe napięcie 400 V
Dane techniczne
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 3-fazowe 380-480 VAC |
| MOC SILNIKA | 1.5 kW |
| PRĄD WYJŚCIOWY | ciągły 5.4 A, maks. 14 A |
| WYMIARY | 110 x 160 x 180 mm |