| Product no. | SGDH-15DE-OY |
| Brand | Yaskawa |
| Category | Servo amplifiers |
| Family | SIGMA II |
SGDH-15DE-OY
Product description:
Sigma II Serwowzmacniacz z serii SGDH, 1.5 kW, 3-fazowe napięcie 400 V
Technical data
| SUPPLY VOLTAGE | 3-fazowe 380-480 VAC |
| MOTOR POWER | 1.5 kW |
| OUTPUT CURRENT | ciągły 5.4 A, maks. 14 A |
| DIMENSIONS | 110 x 160 x 180 mm |