| Kod produktu | SMB823003519S3M642 |
| Producent | Parker Hannifin |
| Kategoria | Serwosilniki |
| Rodzina | SMB |
SMB823003519S3M642
Opis produktu:
SMB Bezszczotkowy serwomotor z resolwerem, 200 V, 3 Nm, 3000 rpm, IP64
Dane techniczne
| MOMENT UTYKU SILNIKA | 3 Nm |
| MOMENT ZNAMIONOWY | 2.7 Nm |
| PRĘDKOŚĆ ZNAMIONOWA | 3000 rpm |
| PRĄD ZNAMIONOWY | 2.8 A |
| SZCZYTOWY MOMENT | 9 Nm |
| NAPIĘCIE ZASILANIA | 230 VAC |