| Product no. | SMB823003519S3M642 |
| Brand | Parker Hannifin |
| Category | Servo motors |
| Family | SMB |
SMB823003519S3M642
Product description:
SMB Bezszczotkowy serwomotor z resolwerem, 200 V, 3 Nm, 3000 rpm, IP64
Technical data
| STALL TORQUE | 3 Nm |
| RATED TORQUE | 2.7 Nm |
| RATED SPEED | 3000 rpm |
| RATED CURRENT | 2.8 A |
| PEAK TORQUE | 9 Nm |
| SUPPLY VOLTAGE | 230 VAC |