Sprzedaż i naprawa elektroniki przemysłowej, systemy pomiarowe

Nadchodzące konferencje techniczne

W najbliższych miesiącach weźmiemy udział w trzech konferencjach technicznych poświęconych tematyce zużycia energii i mediów technicznych w produkcji oraz utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. Jako jeden z głównych partnerów wydarzeń organizowanych przez Axon Media Group zachęcamy do dokonania bezpłatnej rejestracji i odwiedzenia naszych stoisk: kolejno w Rumii koło Gdyni, Krakowie oraz Białymstoku.

Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych w produkcji. Na konferencji zostaną poruszone kluczowe aspekty z zakresu energii i mediów technicznych, takie jak: sprężone powietrze, próżnia, woda technologiczna i użytkowa, para wodna, gaz, specjalistyczne gazy technologiczne. Nie zabraknie pomysłów na realne rozwiązania problemów, a także propozycji zmian i innowacji. Wśród nich temat naszego wystąpienia: Akwizycja danych dotyczących zużycia mediów technicznych w oparciu o system dedykowany. Jako wyłączny przedstawiciel iba AG w Polsce pokażemy, jak wykorzystać dane pozyskane przez system iba, by zoptymalizować zużycie mediów oraz zapewnić wydajność i bezpieczeństwo produkcji. Prelekcję wygłosi inżynier automatyk Aleksandra Banaszewska, odpowiedzialna w firmie za wdrożenia i wsparcie techniczne systemu. Na naszym stoisku będzie można z kolei przetestować działanie iba w praktyce.

Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych. Konferencje z cyklu „Niezawodność i utrzymanie ruchu...” stanowią odpowiedź na codzienne wyzwania, jakie nowoczesna produkcja stawia przed działami UR. Jak informują organizatorzy: „To spotkanie dla osób, które potrzebują szerszego spojrzenia na maintenance, chcą pogłębić wiedzę i praktyki inżynierskie oraz produkcyjne, poznać nowości i sprawdzić skuteczne narzędzia”. W pierwszym kwartale 2020 roku odbędą się dwie konferencje z tej serii: 18 lutego w Krakowie oraz 4 marca w Białymstoku. Nasi eksperci odpowiedzialni za wdrażanie indywidualnych rozwiązań w zakładach produkcyjnych poruszą temat minimalizacji kosztów przestoju w oparciu o serwis wymienny i magazyn dedykowany. Ponadto na naszym stoisku będzie można poznać techniczne rozwiązania, jakie oferujemy w przypadku awarii, a także porozmawiać o serwisie konkretnych grup urządzeń.

Szczegółowe informacje

Optymalizacja zużycia energii i mediów technicznych w produkcji

Data: 12 lutego 2020 r., Rumia k. Gdyni
Temat iba: Akwizycja danych dotyczących zużycia mediów technicznych w oparciu o system dedykowany
Rejestracja: axonmedia.pl

Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

Data: 18 lutego 2020 r., Kraków
Temat ADEGIS: Minimalizacja kosztów przestoju w oparciu o serwis wymienny i magazyn dedykowany
Rejestracja: axonmedia.pl

Niezawodność i utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych

Data: 4 marca 2020 r., Białystok
Temat ADEGIS: Minimalizacja kosztów przestoju w oparciu o serwis wymienny i magazyn dedykowany
Rejestracja: axonmedia.pl