SALES AND REPAIR
OF INDUSTRIAL AUTOMATION

SEE THE BIG PICTURE.
MEASUREMENT SYSTEMS FOR INDUSTRY

Adegis.
Twój partner w utrzymaniu ruchu
Więcej
Przedstawiciel IBA

Adegis jest wyłączonym polskim przedstawicielem firmy Iba AG. Firma iba AG od ponad trzydziestu lat tworzy przejrzyste systemy do akwizycji i analizy danych, przetwarzania sygnału oraz automatyzacji. Produkty iba AG są zawsze produktami pierwszego wyboru, jeśli chodzi o:

Dowiedź się więcej
schemat_IBA.svg
Marki przez nas serwisowane
Bosch
Danfoss
Rexroth
Siemens
ABB
Referencje
General Motors Manufacturing Poland

Komunikacja z Państwa firmą działa bez zarzutów – otrzymuję informacje szybko i rzetelnie. Ponadto wykazujecie się Państwo wyrozumiałością i cierpliwością w stosunku do swojego klienta. Generalnie jestem zadowolony i z czystym sumieniem mógłbym Państwa firmę polecić.

RPC Bebo Polska

Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy. Firma realizuje sprawnie i terminowo nasze zlecenia (...). Polecamy jako partnera godnego zaufania.

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.

Uważam, że moja współpraca z Waszą firmą jest na wysokim poziomie.
Rzetelne podejście do powierzonych zadań, życzliwy kontakt oraz przede wszystkim sprawna i szybka interwencja serwisowa są dodatkowymi atutami, które podwyższają rangę prowadzonych interesów.

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

W trakcie realizacji zadań wymieniona firma wykazała się bardzo dobrą organizacją pracy, solidnym i profesjonalnym podejściem do powierzonych zadań, które realizowane były rzetelnie.