31C011-503-4-00
Opis produktu:
MOVITRAC 31C Przetwornica częstotliwości 3 x 380-500 V, 2.2 kVA, 3.2 A
Kod produktu 31C011-503-4-00
Producent SEW-Eurodrive
Kategoria Falowniki
Rodzina MOVITRAC 31C
31C011-503-4-00
Dane techniczne
NAP. PRZYŁĄCZENIOWE380-500 VAC +/-10%
ZNAM. PRĄD SIECI2.4 A (100%), 2.9 A (125%)
MOC WYJŚCIOWA2.2 kVA
PRĄD WYJŚCIOWYznam.: 3.2 A, ciągły: 4.0 A
MOC SILNIKAstałe obciążenie: 1.1 kW