| Kod produktu | 31C040-503-4-00 |
| Producent | SEW-Eurodrive |
| Kategoria | Falowniki |
| Rodzina | MOVITRAC 31C |
31C040-503-4-00
Opis produktu:
MOVITRAC 31C Przetwornica częstotliwości 3 x 380-500 VAC, 4.0 kW, 8.8 A
Dane techniczne
| NAPIĘCIE WEJŚCIOWE | 3 x 380-500 V AC |
| ZNAM. PRĄD SIECI | 8.8 A (100%), 11 A (125%) |
| MOC WYJŚCIOWA | 6.6 kVA |
| PRĄD WYJŚCIOWY | znam.: 9.6 A, ciągły: 12 A |
| MOC SILNIKA | 4 kW (stałe obciążenie) |
| WYMIARY | 184 x 296 x 218 mm |